Nasz zespół jest już zwarty i gotowy. Nie możemy się doczekać września!

Oto pierwsza odsłona naszych wspaniałych nauczycieli:

Katarzyna Słowacka – niesamowicie ciepła, cierpliwa i spokojna osoba. W pracy z dziećmi budowała swoje doświadczenie wśród dzieci szczególnie potrzebujących wsparcia, stąd też ma wiele tolerancji do nawet najbardziej rozbrykanych maluchów.

Poniżej kilka słów Kasi o sobie:

W pracy z Dziećmi cenię sobie możliwość odkrywania każdego dnia na nowo, rozwijanie poprzez kreatywną naukę i zabawę w małych istotkach ich umiejętności, zainteresowań, osobowości. A uśmiech i zaufanie jakim mnie obdarzają na co dzień to najwspanialsza nagroda jaką może zaoferować dziecko.
Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalnościach edukacja osób niepełnosprawnych i logopedia oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Doskonaliłam swoje umiejętności podczas wielu szkoleń m.in. znajomość brajla oraz alternatywnych metod komunikacji MAKATON, po to, by jeszcze lepiej zadbać o swoich podopiecznych.
W swojej dotychczasowej pracy moim największym sukcesem i doświadczeniem była praca z dziećmi niepełnosprawnymi i niewidomymi, które pod wpływem różnorodnych działań, stwarzanych warunków otwierały się, rozkwitały w moich oczach i w pełni zaczynały korzystać z życia.
„W wychowaniu kieruje się sercem. Patrze na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.” (J. Korczak)
Wszystkie moje dotychczasowe działania kierowane są dobrem najmłodszego pokolenia.