Zdrowy Zespół

Alicja Szyszkowska-Gilewska, przede wszystkim mama Adasia i Bartka, oraz zwariowana żona ale też prawnik i specjalistka zarządzania kapitałem ludzkim.

Z miłości do Dzieci, porzuciła wielki świat korporacji i dzisiaj, każdego dnia tworzy niepowtarzalne miejsce, w którym maluchy oprócz miłości, ciepła i akceptacji własnych emocji, mogą uczyć się tego, co jest ważne w ich rozwoju.

Agata Michalska, pedagog opiekuńczy i opiekun w najmłodszej grupie. Jest oazą spokoju, przy niej każdy Maluch czuje się bezpiecznie. Potrafi zorganizować czas naszym najbardziej wymagającym Dzieciom, jednocześnie dając im bliskość i ciepło, które są niezbędne w procesie adaptacji.

Paulina Kuster, nauczyciel w grupie trzylatków, z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Ma magiczną różdżkę i niespotykaną energię, do dzisiaj nie wiemy jak udaje jej się uśpić całą grupę równocześnie. Pytana o swoje pasje odpowiada: “Kocham swoją pracę i pracę z Dziećmi, Kocham obserwować jak się zmieniają, jak poznają nowe rzeczy i się rozwijają.” My jednak wiemy, że kocha również podróże i poznawanie nowych smaków.

Alicja Hojsak, pedagog wczesnoprzedszkolny i przedszkolny, terapeuta pedagogiczny, pozytywnie zakręcona sensoplastyczka. Bezwarunkowo kocha Dzieci i dla ich rozwoju gotowa jest na każdą, najbardziej zwariowaną formę zajęć sensoplastycznych, kinetycznych i takich, których nikt jeszcze nie nazwał 🙂

Od początku współtworzy Zdrowe Przedszkole, uważnie wsłuchując się w Dzieci i ich potrzeby

Katarzyna Słowacka, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, super specjalistka prowadzenia dzieci szczególnie wymagających, wie wszystko na temat rehabilitacji osób niepełnosprawnych wzrokowo. Kochająca mama, wie jak dać najmłodszym poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie uczyć ich samodzielności i codziennej organizacji. Nie boi się trudnych tematów i stawia czoła najbardziej wymagającym trudnościom.

Ania Burgat, nazwana przez nasze Dzieci pieszczotliwie “Ciocią Zupką”, dba o to aby brzuszki naszych Maluchów były zawsze zdrowo zapełnione. Dzięki niej, wszystko w naszym przedszkolu ma swoje miejsce, zaraża nas wszystkich swoim szczerym śmiechem a jej intuicja jest niezawodna.

Kasia Mazan, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, wraz z Alicją Hojsak prowadzi grupę najstarszych Dzieci. Serdeczna, zaangażowana, potrafi ułożyć nawet najtrudniejsze puzzle. Nigdy nie widziana bez uśmiechu na twarzy.

Agnieszka Jamniuk, psycholog i pedagog a także dietetyk, instruktor pływania, łącząca pracę w Zdrowym Przedszkolu z zajęciem instruktora nauki sportów wodnych. Wolontariuszka i animatorka, a także wychowawca wypoczynku. Doświadczenie swoje budowała pracując z Dziećmi ze spektrum autyzmu – szczególnie wymagającymi uwagi.

Kaja Chojnacka, psycholog monitorujący prawidłowy rozwój Dzieci w naszym przedszkolu. Przyszły edukator Pozytywnej Dyscypliny, z ogromnym zaangażowaniem pomaga wszystkim w Zdrowym Przedszkolu jak prowadzić Maluchy zgodnie z ich poczuciem wartości. Niesamowicie zaangażowana i oddana, wyróżnia ją ogromna miłość do pracy z Dziećmi i to, że stawia na indywidualne podejście do każdego z naszych podopiecznych.

Edyta Kabat, pedagog specjalny, specjalista z zakresu logopedii. Posiada licencję Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli “Moden” z Gdańska, ma uprawnienia i doświadczenie w pracy metodą alternatywnej i wspomagającej komunikacji językowej: System Znakowo – Obrazkowy. Do zajęć przygotowuje autorskie pomoce, dostosowane do indywidualnych potrzeb Dziecka, nasze Maluchy uwielbiają jej zajęcia.

Marek Gilewski, przez nasze Dzieci nazywany “Pan Marek”, w jego walizkach, znajdują się wszystkie możliwe narzędzia. Z wykształcenia inżynier elektryk, doświadczony majsterkowicz, który porzucił wielki świat korporacji i aktualnie współtworzy Zdrowe Przedszkole. Nie ma dla niego przedmiotów, których nie da się naprawić lub zbudować od zera, jeżeli nasi nauczyciele tego potrzebują.